Daugavpils Centra vidusskola
KONSULTĀCIJU GRAFIKS 1.SEMESTRĪ (2018./2019. m. g.)
  Skolotājs PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA
Latviešu valoda un literatūraDace Aizpuriete
Rita Gorbunova12:20-13:31 (111.. kab.)
Inta Jakovļeva13:30-14:15 (103. kab.)
Inese Lutoka15:10-16:00 (204. kab.)08:00-08:40 (204. kab.)
Ināra Pakalne08:15-08:40 (203. kab.)15:10-16:08 (203. kab.)
Zinaīda Paļenoka08:05-08:35 (201.. kab.)13:35-14:15 (201.. kab.)
Olita Rabčevska08:00-08:40 (109. kab.)
1. un 3.nedēļa
Lidija Soldāne15:10-15:38 (304. kab.)
Marina Strode14:20-15:05 (202. kab.)15:10-15:54 (204. kab.)
Ingrīda Vilmane12:20-13:00 (107.. kab.)13:30-14:00 (206.. kab.)
Krievu valoda un literatūraJevgeņija Bendorjusa08:00-08:40 (202.. kab.)14:25-15:22 (202.. kab.)
Valentīna Harjkova08:00-08:40 (209.. kab.) | 14:25-15:17 (304.. kab.)
Nataļja Kožanova13:35-14:15 (201. kab.) | 15:10-15:50 (201. kab.)
Svetlana Lokteva11:10-11:32 (213.. kab.)
Darja Savicka15:05-15:50 (304.. kab.)14:15-15:05 (304.. kab.)
Svetlana Skrupska13:25-15:00 (303. kab.)
Angļu valodaNatālija Hozjainova13:35-14:35 (302. kab.)
Tatjana Judajeva13:35-14:25 (302.. kab.)
Nataļja Kaļiņina14:20-15:38 (301.. kab.)
Marina Koževņikova14:15-15:31 (307. kab.)
Aleksandra Truskovska11:10-11:30 (401. kab.) | 15:10-16:04 (401. kab.)
Matemātika un informātikaJeļena Azareviča15:10-15:45 (307. kab.)
Natālija Gagarina11:10-11:30 (210. kab.)
8.b
11:10-11:25 (210. kab.)
8.b
13:35-14:15 (209. kab.)
5 a,b | 14:25-15:05 (210. kab.)
9.b
Elvīra Karavajeva14:15-14:50 (306. kab.)14:15-15:40 (306. kab.)
Vladimirs Kostjukevičs13:35-14:31 (403. kab.)
Svetlana Radionova14:20-15:31 (305.. kab.)14:20-15:20 (305.. kab.)
Jurijs Visockis08:00-08:35 (403. kab.)
MūzikaOlga Čapļa13:30-14:25 (006. kab.)
Tatjana Pimenova13:25-14:15 (006. kab.)
SportsVeronika Krūmgolde08:00-08:40 (009. kab.)13:35-13:52 (009. kab.)12:15-13:25 (009. kab.)
Maksims Sergejevs15:05-15:50 (009. kab.)15:05-15:50 (009. kab.)15:05-15:50 (009. kab.)
DabaszinībasTatjana Baranovska15:10-16:00 (213. kab.)15:10-15:50 (211. kab.)
Svetlana Lukjanova15:10-16:00 (209.. kab.)14:25-15:10 (209.. kab.)
Marina Ravinska15:10-16:00 (109. kab.)14:25-15:25 (109. kab.)
Monika Skutele08:00-08:40 (211.. kab.)11:05-11:35 (211.. kab.) | 14:25-15:05 (211.. kab.)
Sociālās zinībasSvetlana Beinaroviča14:25-15:42 (207.. kab.)15:10-15:50 (207.. kab.)
Tatjana Grodska15:10-15:54 (203. kab.)
1.ned. 7.b klase
14:25-15:09 (108. kab.)
3.ned. 8.b klase
Inna Lobanova14:25-15:30 (213. kab.)08:00-08:40 (205. kab.)
Svetlana Sargsjane12:20-12:35 (205. kab.) | 15:10-15:50 (205. kab.)11:10-11:25 (205. kab.)15:10-15:50 (205. kab.)
Mājturība un vizuālā mākslaGunārs Gereiko14:15-14:40 (003. kab.)
Agnese Orbidāne14:15-15:18 (004. kab.)
SākumskolaNataļja Glušakova12:20-13:54 (106. kab.)
Oksana Jurāne12:15-13:00 (102. kab.)
Matemātika, krievu valoda.
13:35-14:09 (102. kab.)
Matemātika, krievu valoda.
Teresa Kovale12:25-13:10 (108. kab.)12:25-13:10 (104. kab.)
Tatjana Osipova14:15-15:05 (206.. kab.)12:20-12:40 (206.. kab.)
Olga Podžuka12:20-13:30 (107. kab.)
Jekaterīna Šnaidere12:45-13:25 (103. kab.)13:35-14:28 (103. kab.)
Tatjana Vanaģele12:20-13:08 (110. kab.)12:20-13:08 (110. kab.)
Olga Volodjko12:30-13:40 (105.. kab.)