Daugavpils Centra vidusskola
KONSULTĀCIJU GRAFIKS 2.SEMESTRĪ (2018./2019. m. g.)
  Skolotājs PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA
Latviešu valoda un literatūraDace Aizpuriete13:35-14:00 (205.. kab.)
Inga Elste12:45-13:25 (102. kab.)
Rita Gorbunova12:20-13:31 (111.. kab.)
Inta Jakovļeva
Inese Lutoka14:30-15:55 (204. kab.)
Ināra Pakalne08:20-08:39 (203. kab.)15:10-16:00 (203. kab.)
Zinaīda Paļenoka08:05-08:35 (201.. kab.)13:35-14:15 (201.. kab.)
Olita Rabčevska13:35-14:15 (203. kab.)
1. un 3.nedēļa
Lidija Soldāne15:10-15:38 (207. kab.)
Marina Strode15:05-16:23 (204. kab.)
Ingrīda Vilmane12:15-12:45 (109.. kab.)13:30-14:00 (206.. kab.)
Krievu valoda un literatūraJevgeņija Bendorjusa14:25-15:05 (202.. kab.)13:35-14:32 (202.. kab.)
Valentīna Harjkova08:00-08:40 (209.. kab.) | 14:25-15:17 (304.. kab.)
Nataļja Kožanova13:35-14:15 (201. kab.)15:10-15:50 (303. kab.)
Svetlana Lokteva11:10-11:32 (213.. kab.)
Darja Savicka15:05-15:50 (304. kab.)14:15-15:05 (304. kab.)
Svetlana Skrupska13:25-15:00 (303. kab.)
Angļu valodaNatālija Hozjainova13:35-14:35 (302.. kab.)
Tatjana Judajeva13:35-14:35 (302.. kab.)
Nataļja Kaļiņina14:20-15:38 (301. kab.)
Marina Koževņikova14:15-15:31 (307. kab.)
Aleksandra Truskovska11:10-11:30 (401. kab.)15:10-16:04 (401. kab.)
Matemātika un informātikaJeļena Azareviča11:20-11:30 (307. kab.) | 12:15-12:40 (307. kab.)
Natālija Gagarina11:10-11:30 (210. kab.)
8.b klase
11:10-11:30 (210. kab.)
8.b klase
13:35-14:15 (209. kab.)
5a..b. klase | 14:25-15:05 (210. kab.)
9.b. klase
Elvīra Karavajeva14:15-14:50 (306. kab.)14:15-15:40 (306. kab.)
Vladimirs Kostjukevičs13:35-14:31 (403.. kab.)
Svetlana Radionova14:20-15:21 (305. kab.)14:20-15:20 (305. kab.)
Jurijs Visockis14:25-15:05 (403. kab.)
MūzikaOlga Čapļa13:30-14:25 (006. kab.)
Tatjana Pimenova13:25-14:15 (006. kab.)
SportsVeronika Krūmgolde08:00-08:40 (009. kab.)13:35-13:52 (009. kab.)12:15-13:25 (009. kab.)
Maksims Sergejevs15:05-15:50 (009. kab.)15:05-15:50 (009. kab.)15:05-15:50 (009. kab.)
DabaszinībasTatjana Baranovska15:05-15:45 (211. kab.)15:05-15:50 (211. kab.)
Svetlana Lukjanova15:10-16:00 (209.. kab.)14:25-15:10 (209.. kab.)
Marina Ravinska15:10-16:00 (109. kab.)14:25-15:25 (109. kab.)
Monika Skutele08:00-08:40 (212.. kab.)11:05-11:35 (211.. kab.) | 14:25-15:05 (212.. kab.)
Sociālās zinībasSvetlana Beinaroviča14:25-15:42 (207.. kab.)15:10-15:50 (207.. kab.)
Tatjana Grodska14:25-15:09 (108. kab.)
1. un 3. ned.
Iveta Krilova11:10-11:30 (213. kab.) | 12:25-12:45 (207. kab.)11:35-12:55 (303. kab.)15:05-15:20 (207. kab.)
Inna Lobanova14:25-15:52 (213. kab.)08:00-08:40 (205. kab.)
Svetlana Sargsjane15:10-15:55 (205.. kab.)15:10-15:50 (205.. kab.)
Mājturība un vizuālā mākslaGunārs Gereiko14:15-14:40 (003. kab.)
Agnese Orbidāne14:15-15:18 (004. kab.)
SākumskolaNataļja Glušakova12:20-12:45 (106. kab.) | 13:30-14:39 (106. kab.)
Oksana Jurāne12:15-13:00 (102. kab.)
Matemātika, krievu valoda.
13:35-14:09 (102. kab.)
Matemātika, krievu valoda.
Teresa Kovale12:25-13:10 (104.. kab.)12:25-13:10 (104.. kab.)
Tatjana Osipova14:15-15:05 (206.. kab.)12:20-12:40 (206.. kab.)
Olga Podžuka12:20-13:30 (107. kab.)
Jekaterīna Šnaidere12:45-14:20 (103. kab.)
Tatjana Vanaģele12:20-13:08 (110. kab.)12:20-13:08 (110. kab.)
Olga Volodjko12:30-13:40 (105.. kab.)