Daugavpils Centra vidusskola
KONSULTĀCIJU GRAFIKS 1.SEMESTRĪ (2020./2021. m. g.)
  Skolotājs PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA
Latviešu valoda un literatūraDace Aizpuriete15:05-16:22 (203.. kab.)
Rita Gorbunova13:30-14:59 (111.. kab.)
Inta Jakovļeva12:30-13:30 (006. kab.)
1.ned.
12:30-13:30 (004. kab.)
2.ned.
Ināra Pakalne08:40-09:30 (203. kab.)08:50-09:14 (203. kab.)
Zinaīda Paļenoka14:15-14:55 (201.. kab.)08:00-08:40 (201.. kab.)
Olita Rabčevska14:15-15:05 (305. kab.)
2 X mēnesī 1. un 3. nedēļa.
Ingūna Radionova
Lidija Soldāne14:15-14:50 (bibl. kab.)
mēneša 1. un 3.pirmdiena
Marina Strode14:15-14:42 (204. kab.)15:00-15:50 (204. kab.)
Ingrīda Vilmane13:30-14:10 (306.. kab.)13:30-14:20 (306.. kab.)
Krievu valoda un literatūraJevgeņija Bendorjusa08:00-08:40 (202.. kab.)15:00-16:02 (202.. kab.)
Valentīna Harjkova15:05-15:52 (206. kab.)
Nataļja Kožanova08:00-08:40 (303.. kab.)
Svetlana Lokteva15:05-15:47 (203.. kab.)
Darja Savicka09:00-09:40 (304. kab.)08:00-08:40 (304. kab.)09:00-09:25 (304. kab.)
Svetlana Skrupska14:15-15:08 (213. kab.)
Angļu valodaNatālija Hozjainova13:25-13:35 (302.. kab.)
1. klases.
15:05-15:35 (302.. kab.)
4.,7. klases.
08:45-09:25 (302.. kab.)
5.,6. klases.
Tatjana Judajeva09:00-09:40 (302.. kab.) | 13:30-13:55 (302.. kab.)
Nataļja Kaļiņina08:00-08:45 (301. kab.) | 15:05-15:20 (301. kab.)
Marina Koževņikova08:00-08:40 (307.. kab.) | 15:05-15:43 (307.. kab.)
Aleksandra Truskovska15:45-16:06 (401. kab.)08:00-08:45 (401. kab.)
Matemātika un informātikaJeļena Azareviča15:50-16:38 (308. kab.)
09.09., 23.09., 07.10., 14.10., 4.11, 25.11., 02.12., 09.12.
Natālija Gagarina15:05-16:10 (210. kab.)
6.kl.
15:05-16:10 (210. kab.)
7.kl.
Elvīra Karavajeva09:20-09:50 (308. kab.)08:20-09:00 (308. kab.)09:09-09:50 (307. kab.)
Vladimirs Kostjukevičs13:25-14:15 (403.. kab.) | 15:00-15:29 (403.. kab.)
Svetlana Radionova15:05-16:00 (305. kab.)15:05-15:58 (305. kab.)
Jurijs Visockis08:00-08:40 (402. kab.)
MūzikaOlga Čapļa14:15-15:27 (006. kab.)
Olita Pereca14:15-14:40 (Az. kab.)
SportsVeronika Krūmgolde08:00-08:50 (009. kab.)14:15-15:29 (009. kab.)
Maksims Sergejevs15:45-16:45 (009. kab.)15:45-16:21 (009. kab.)15:45-16:45 (009. kab.)
DabaszinībasTatjana Baranovska08:40-09:20 (213. kab.)14:15-15:11 (213. kab.)
Svetlana Lukjanova08:00-08:30 (209.. kab.)
CE sagatavošana
16:00-17:00 (209.. kab.)08:00-08:30 (209.. kab.)
Marina Ravinska14:15-15:15 (109.. kab.)15:05-15:46 (109.. kab.)
Monika Skutele15:05-15:50 (211.. kab.)15:05-16:45 (211.. kab.)
Sociālās zinībasSvetlana Beinaroviča14:15-15:05 (305. kab.) | 15:05-15:44 (207. kab.)08:00-08:40 (207. kab.)
Tatjana Grodska08:00-08:45 (211. kab.)
1 reizi mēnesī, 4. nedēļa
Jevgeņijs Krupskis15:10-16:03 (213. kab.)
Inna Lobanova08:30-09:32 (205. kab.)08:30-09:30 (205. kab.)
Mājturība un vizuālā mākslaAgnese Orbidāne08:10-08:50 (004. kab.)14:20-15:15 (004. kab.)
Oļesja Teivāne08:00-08:40 (003. kab.)08:00-08:30 (003. kab.)
SākumskolaNataļja Glušakova08:00-08:50 (106. kab.)
Jeļena Ivbule12:40-13:40 (110.. kab.)13:30-13:54 (110.. kab.)
Oksana Jurāne13:25-14:07 (102.. kab.)
Matemātika, krievu valoda.
13:25-14:07 (102.. kab.)
Matemātika, krievu valoda.
Teresa Kovale
Tatjana Osipova08:50-09:17 (206.. kab.)08:00-08:50 (206.. kab.)
2.nedēļa
08:00-08:50 (206.. kab.)
1.nedēļa
Olga Podžuka12:30-13:12 (107. kab.)
2 x mēnesī 1 un 3 nedēļa
Jekaterīna Šnaidere13:25-14:47 (103.. kab.)
Tatjana Vanaģele13:20-14:18 (105. kab.)13:20-14:00 (105. kab.)