Skolotājs | PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | |
Alberts Baranovskis | ||||||
Liana Jadzeviča | ||||||
Jekaterina Matule | ||||||
Olga Rakele | 14:50-15:45 (004. kab.) Vizuālā māksla, dizains un tehnoloģijas | 08:00-08:40 (004. kab.) Vizuālā māksla, dizains un tehnoloģijas | ||||
Ilona Rutule | 13:20-14:00 (107. kab.) | 13:20-14:00 (107. kab.) | ||||
Melānija Žilko | 15:35-16:15 (202.. kab.) | |||||
Latviešu valoda un literatūra | Dace Aizpuriete | 15:35-17:05 (203. kab.) | ||||
Rita Gorbunova | 12:15-12:45 (107. kab.) | 08:15-08:35 (107. kab.) | 12:15-12:55 (107. kab.) | |||
Ineta Jakovele | 14:05-15:20 (202. kab.) | |||||
Elīna Limanoviča | 14:05-14:43 (202.. kab.) | 14:05-15:00 (201.. kab.) | ||||
Inese Lutoka | 15:30-16:17 (202. kab.) | 15:30-16:10 (202. kab.) | ||||
Silvija Mickeviča | 14:10-14:40 (202. kab.) Mēneša otrā nedēļa | |||||
Ināra Pakalne | 08:20-08:40 (203. kab.) | 15:35-16:30 (203. kab.) | |||||
Zinaīda Paļenoka | 14:20-15:30 (201. kab.) | |||||
Lidija Soldāne | 15:35-16:15 (309. kab.) Mēneša 2. un 4. otrdiena | |||||
Marina Strode | 14:00-14:54 (202. kab.) | 08:00-08:40 (202. kab.) | ||||
Ingrīda Vilmane | 08:00-08:35 (102.. kab.) | 14:00-15:00 (102.. kab.) | |||||
Krievu valoda un literatūra | Nataļja Kožanova | 08:00-08:40 (108. kab.) 4.nedēļa | ||||
Svetlana Skrupska | 08:00-08:45 (304. kab.) | 08:00-08:45 (304. kab.) | ||||
Angļu valoda | Liene Dzalbe | 14:50-15:35 (303.. kab.) Konsultācija vācu valodā | 08:00-08:45 (303.. kab.) Konsultācija vācu valodā | |||
Nataļja Kaļiņina | 08:00-08:45 (301. kab.) | 08:00-08:45 (301. kab.) | ||||
Marina Koževņikova | 08:00-08:45 (302.. kab.) 6.,7.,8.kl. | 13:10-14:04 (302.. kab.) 2.nedēļa | 08:00-08:45 (302.. kab.) 9.,10.kl. | ||||
Diana Petunova | 15:35-16:15 (301. kab.) | |||||
Sulamīte Tovija Rasnače | 08:00-08:40 (104. kab.) Katra mēneša 2. un 4. nedēļa | |||||
Veronika Teļežņikova | 14:05-14:45 (205. kab.) | |||||
Aleksandra Truskovska | 08:00-08:40 (401. kab.) | 08:00-08:40 (401. kab.) | ||||
Matemātika un informātika | Antons Bogačovs | 15:35-16:15 (307. kab.) | ||||
Natālija Gagarina | 15:33-16:20 (210. kab.) 9.klase | 14:05-14:45 (210. kab.) 5.klases | ||||
Elvīra Karavajeva | 08:00-08:40 (306. kab.) | 12:25-12:55 (306. kab.) 11.klase | 14:00-14:25 (306. kab.) | ||||
Veronika Klaucāne | 08:20-08:40 (312. kab.) 1. un 3. nedēļa | 08:00-08:40 (312. kab.) 1. un 3. nedēļa | ||||
Vladimirs Kostjukevičs | 13:55-15:25 (403.. kab.) | |||||
Maksims Lociks | 14:00-14:50 (402. kab.) | 08:00-08:45 (402. kab.) | ||||
Marina Novicka | 08:00-08:40 (307. kab.) | 08:00-08:40 (307. kab.) | ||||
Svetlana Radionova | 14:05-14:45 (305. kab.) | 08:00-08:40 (305. kab.) | ||||
Elena Zakrevskaya | 07:50-08:40 (211. kab.) | 08:00-08:40 (403. kab.) 1. un 3. nedēļa | ||||
Mūzika | Olga Čapļa | 14:45-15:57 (006. kab.) | ||||
Iveta Ustinskova | 13:15-13:55 (006.. kab.) | |||||
Sports | Veronika Karpova | 08:00-08:40 (010. kab.) | 13:00-14:00 (010. kab.) | ||||
Sergejs Petrakovs | 13:20-14:08 (010. kab.) | |||||
Maksims Sergejevs | 14:45-16:15 (010. kab.) | |||||
Dabaszinības | Tatjana Baranovska | 14:50-15:30 (212. kab.) | 08:00-08:40 (213. kab.) | |||
Igors Leitāns | 14:50-16:15 (209. kab.) | 15:35-16:15 (209. kab.) | ||||
Marina Ravinska | 15:40-16:30 (109. kab.) | 08:00-08:40 (109. kab.) | ||||
Monika Skutele | 08:00-08:40 (213.. kab.) | 08:00-08:40 (211.. kab.) | ||||
Sociālās zinības | Svetlana Beinaroviča | 14:55-15:45 (207. kab.) | 08:00-08:40 (207. kab.) | |||
Jevgeņijs Krupskis | 16:15-16:55 (401. kab.) | |||||
Emīlija Miļeviča | 14:05-14:45 (207. kab.) | 14:50-15:30 (207. kab.) | |||||
Inita Nasire | 15:30-16:20 (205. kab.) | 08:00-08:40 (205. kab.) | ||||
Mājturība un vizuālā māksla | Agnese Orbidāne | 08:00-08:40 (108. kab.) 2.nedēļās | ||||
Aleksandrs Ščagins | 14:00-15:00 (004. kab.) Dizains un tehnoloģijas | 15:00-16:15 (010. kab.) Sports un veselība | |||||
Sākumskola | Viktorija Baranovska | 12:20-12:55 (204. kab.) | 13:00-13:40 (204. kab.) | |||
Nataļja Glušakova | 08:00-08:40 (106.. kab.) 5. klase | 13:15-14:13 (106.. kab.) 1. klases | |||||
Jeļena Ivbule | 12:15-13:00 (110. kab.) 2.b un 2.c | 13:15-13:55 (110. kab.) 1.d un individuālās konsultācijas dabaszinībās | ||||
Oksana Jurāne | 08:00-08:35 (111. kab.) | 13:15-14:00 (111. kab.) | |||||
Poļina Maļinovska | ||||||
Olga Podžuka | ||||||
Lilita Savčenko | 13:10-14:10 (206. kab.) | 08:00-08:40 (206. kab.) | ||||
Jekaterīna Šnaidere | 08:00-08:40 (002. kab.) | 12:15-13:00 (004. kab.) | |||||
Tatjana Vanaģele | 13:07-13:50 (105. kab.) | 13:07-13:50 (105. kab.) |